به طور کلی کاشت مو به دو روش FIT و FUT صورت می‌گیرد. در روش اف یو تی پس از بی‌حس کردن قسمت بالایی پوست و بخش جلو سر ریشه‌های مو از پشت سر برداشته شده و در بخش جلویی کاشت می‌شوند. این روش نیازمند عمل جراحی بوده و به وسیله جراحان و تکنسین‌های ماهر انجام می‌شود. در روش اف یو تی کاشت مو بدون نیاز به جراحی و از طریق برداشت مو با استفاده از دستگاه سوزن لیزری صورت می‌گیرد.

روش اف آی تی یکی از جدیدترین روش‌های کاشت مو است که بدون نیاز به عمل جراحی انجام شده و عوارض خاصی را نیز در پی ندارد. در روش FIT پس از بی‌حس کردن پوست سر ریشه‌های مو به وسیله دستگاه سوزن لیزری برداشت شده و در ناحیه طاسی کاشت می‌شوند. کلاف یا فولیکول مو از بخش‌های عاری از هورمون در بانک مو برداشته شده و به بخش مورد نظر پیوند زده می‌شود.

خیر، در حالت عادی پس از کاشت مو در کلینیک ایران فیت ریزش موهای پیوندی را تجربه نخواهدی کرد. با این حال طبیعی است که در صورت ابتلا به برخی بیماری‌ها موهای شما دچار ریزش شود.

عمل کاشت مو برای خانم‌ها در شراطی خاص صورت می‌گیرد. اولین شرط کاشت مو برای بانوان تحت کنترل بودن هورمون‌ها و درمان شدن مشکلات هورمونی است. شرط دوم ریزش موها به دلیل آلوپسی آندروژنیک و طاسی مردانه می‌باشد. در صورت کم‌پشت بودن موها به صورت یک‌دست کاشت مو انجام نمی‌پذیرد.

عمل کاشت مو برای کسانی که بر اثر عوامل وراثتی و یا استرس زیاد بخشی از موهای سر خود را از دست داده‌اند گزینه‌ای بسیار مناسب است. این عمل برای افراد مبتلا به اچ پی وی، اچ آی وی و قند خون بالا به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

به طور کلی تمامی افراد بالای ۲۰ سال می‌توانند تا جهت کاشت مو اقدام نمایند.

فعالیت کلینیک تحت نظارت وزارت بهداشت، ذکر شدن نام مرکز در سامانه وزارت بهداشت به عنوان کلینیک معتبر کاشت مو، وجود تابلو و پروانه کار در ورودی کلینیک و همچنین وجود تابلوهای مرتبط با بهره‌برداری و مجوزهای پزشکی درون کلینیک از جمله معیارهایی هستند که معتبر بودن مراکز را تضمین می‌کنند. کاشت مو در کلینیک ایران فیت تحت نظارت مستقیم وزارت بهداشت و با بهره گرفتن از مهارت و تجربه کارشناسان کاشت و تیم پزشکی به صورت کاملا تخصصی انجام خواهد شد.

هزینه کاشت مو در کلینیک ایران فیت به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل باید به مواردی مانند وسعت ناحیه نیازمند به پیوند، تعداد گرافت برداشت شده از بانک مو و میزان تراکم کاشت اشاره کرد.

شما می‌توانید تا با ارسال عکس یا مراجعه به کلینیک به صورت رایگان از هزینه دقیق کاشت مو مطلع شوید.

کاشت مو در کلینیک ایران فیت بدون نیاز به عمل جراحی و به صورت سرپایی انجام می‌شود.

گیرنده‌های هورمونی اصلی ترین عامل ریزش مو هستند. در فرآیند کاشت مو، برداشت از قسمت‌هایی که گیرنده هورمونی ندارند انجام می‌شود.

بنابر این موهای کاشته شده تا آخر عمر ریزش ندارند و کلینک ایران فیت ضمانت نامه کتبی مادام العمر به مراجعه کنندگان خودد ارائه می‌دهد.

عمل کاشت مو در کلینیک ایران فیت بدون به صورت سرپایی و بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود و نیاز به گذراندن دوره نقاهت ندارد.

به طور معمول کاشت مو در ایران فیت کلینیک طی دو جلسه در دو روز متوالی بسته به وسعت محل طاسی و مقدار کار مورد نیاز جهت کاشت صورت می‌پذیرد.

کاشت مو در کلینیک ایران فیت به صورت سرپایی و بدون نیاز به جراحی انجام می‌شوند و هیچ‌گونه عوارضی به همراه ندارد.

خیر، کاشت مو تنها از طریق برداشت از ریشه‌‌ مو ی خود شخص قابل انجام بوده و استفاده از بانک موی افراد دیگر امکان‌پذیر نمی‌باشد.