کاشت مو, مطالب

کاشت مو اقساطی در کلینیک ایران فیت

کلینیک کاشت و پیوند مو ایران فیت

کاشت مو اقساطی

دلایل بسیاری از جمله عوامل وراثتی و ژنتیکی، بیماری‌های پوستی، کاهش وزن غیر اصولی، افزایش سن، استرس و اضطراب، آلودگی‌های محیطی و … در ریزش موی سر و بروز مشکل طاسی نقش دارند. کاشت مو اقساطی بهترین و ماندگارترین گزینه جهت برطرف نمودن این معضل به حساب می‌آید.

ایران فیت کلینیک به منظور رفاه حال زیباجویان امکان پرداخت اقساطی هزینه پیوند مو و کاشت مو با شرایط ویژه را طی سه ماه تابستان برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

در صورت تمایل به کاشت مو قسطی در کلینیک ایران فیت می‌توانید تا پس از مطالعه توضیحات این مطلب با هدف کسب اطلاعات بیش‌تر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

روش های کاشت مو

پیش ازاین‌ که به بررسی شرایط انجام پیوند مو اقساطی در کلینیک ایران فیت بپردازیم لازم است تا با روش های کاشت مو در این مرکز زیبایی درمانی آشنا شویم.

به‌طور کلی می‌توان روش های کاشت مو را در دو بخش متدهای کاشت بدون نیاز به عمل جراحی و روش‌های نیازمند جراحی تقسیم‌بندی نمود. کاشت موی اقساطی در مرکز زیبایی ایران فیت با استفاده از هر دو این روش‌ها یعنی کاشت مو غیر جراحی fit و کاشت مو نیازمند جراحی fut صورت می‌پذیرد.

در این میان روش غیر جراحی کاشت مو fit به دلایل متفاوتی از جمله عدم نیاز به برش زدن پوست و بخیه، عدم باقی ماندن جای زخم و اسکار، خونریزی، بروز عفونت و همچنین برخورداری از دوران نقاهت بسیار کوتاه از جمله پرطرفدارترین روش های کاشت مو به شمار می‌روند.

گفتنی است که برخی دیگر از روش‌های پیوند مو همچون Micro Fit ، SUT، BHT ، HRT و … منطبق با متد Fit صورت گرفته و پس از معاینات اولیه با در نظر گرفتن تشخیص پزشک و تمایل مراجع بدون نیاز به عمل جراحی به شیوه اقساطی انجام می‌شوند.

به منظور انتخاب بهترین روش کاشت مو از مشاوره رایگان کارشناسان ایران فیت بهره‌مند شده و یا به صورت حضوری به کلینیک مراجعه نمایید.

کاشت مو طبیعی چه مزیت‌هایی دارد؟

کاشت و پیوند طبیعی موها به روش‌های غیر تهاجمی و غیر جراحی گفته می‌شود که اصطلاحا به آن عمل سرپایی کاشت نیز گفته می‌شود.

پیوند طبیعی مو اقساط عملی روشی کاملا ماندگار و دائمی است که در مدت‌زمانی بسیار کوتاه و با کم‌ترین عوارض ممکن انجام می‌شود.

کاشت مو طبیعی اقساط به عنوان یک متد غیر جراحی بدون درد و خونریزی، بدون نیاز به برش زدن و بخیه زدن پوست سر و بدون نیاز به سپری نمودن دوران طولانی نقاهت صورت می‌گیرد.

افزایش زیبایی، افزایش اعتماد به نفس و به تبع آن بروز تغییرات مثبت در روابط شخصی، حرفه‌ای و اجتماعی از دیگر مزیت‌هایی است که کاشت مو طبیعی اقساط به دنبال خواهد داشت.

نحوه کاشت مو قسطی در کلینیک ایران فیت

در مرحله اول می‌توانید تا از طریق برقراری تماس با کارشناسان کلینیک ایران فیت و ارسال عکس مشاوره‌های لازم را در زمینه عمل کاشت به صورت رایگان دریافت نمایید.

پس از مراجعه به مرکز و صورت گرفتن بررسی‌های مورد نیاز توسط پزشک بهترین روش کاشت مو اقساطی با توجه به نوع و میزان ریزش موی سر زیباجو انتخاب می‌شود.

پس از طی کردن این مراحل برداشت واحدهای فولیکولی از بانک مو، نگهداری و ترمیم گرافت‌های برداشت‌شده در صورت لزوم و در نهایت کاشت و پیوند این واحدها به موضع مورد نظر صورت می‌گیرد.

شرایط اقساطی کاشت مو در کلینیک ایران فیت به چه صورت است؟

استفاده از شرایط اقساطی کاشت مو در جشنواره تابستانی کلینیک ایران فیت به شما امکان می‌دهد تا در ابتدا تنها نیمی از هزینه کاشت مو را پرداخت کرده و مابقی این مبلغ را به صورت اقساطی و با صدور چند فقره چک معتبر بپردازید.

در نظر داشته باشید که شرایط این جشنواره کاشت مو قسطی بدون چک و یا کاشت مو از دم قسط را شامل نمی‌شود. با این حال بهره گرفتن از شرایط یاد شده می‌تواند تا حد زیادی انجام عمل کاشت مو و پرداخت اقساط کاشت مو را برای زیباجویان گرامی تسهیل نماید.

آیا جشنواره تابستانی کلینیک ایران فیت تنها کاشت مو اقساط را شامل می‌شود؟

با بهره گرفتن از شرایط جشنواره تابستانی کلینیک ایران فیت قادر خواهید بود تا علاوه بر کاشت مو اقساطی در تهران از مزایای انجام عمل‌های زیبایی دیگری نظیر کاشت ابرو اقساط و کاشت ریش و سبیل اقساطی نیز بهره‌مند شوید.

شرایط انجام کاشت ریش و کاشت ابرو به صورت اقساطی طی زمان برگزاری این جشنواره مشابه با پیوند مو اقساط بوده و پس از دریافت نیمی از مبلغ کاشت به صورت نقدی و نیم دیگر در قالب دریافت چندین فقره چک معتبر صورت می‌پذیرد.

آیا کاشت اقساطی مو باعث کاهش کیفیت کاشت مو می‌شود؟

کاشت ریش، مو و کاشت ابرو قسطی هیچ تاثیری بر کاهش کیفیت کار و یا روش انجام این عمل‌ها ندارد.

در صورت تمایل مراجع به کاشت اقساطی مو تمامی مراحل ذکر شده در بخش نحوه انجام کاشت مو شامل معاینات و بررسی‌های اولیه، برداشت فولیکول‌ها از بانک مو، نگهداری و ترمیم گرافت‌های برداشت‌شده و پیوند واحدهای فولیکولی با کیفیتی بسیار بالا انجام خواهد گرفت.

کاشت مو اقساطی با شرایط ویژه با هدف رفاه حال مراجعان گرامی در نظر گرفته شده است. به منظور انجام کاشت مو در تهران قادر خواهید بود تا با مراجعه به کلینیک ایران فیت از استاندارد بودن کیفیت کاشت مو، دستگاه‌ها و تکنیک‌های مورد استفاده جهت انجام این عمل آسوده‌خاطر باشید.

آیا کاشت مو به صورت اقساطی باعث افزایش هزینه کاشت مو می‌شود؟

در صورتی که به منظور کاشت و پیوند موهای خود به صورت اقساط به کلینیک ایران فیت مراجعه می‌کنید باید بدانید که هزینه کاشت مو اقساط هیچ‌گونه تفاوتی با قیمت کاشت مو نقدی نخواهد داشت.

در واقع میزان قیمت کاشت و پیوند موها در صورت پرداخت به شیوه اقساطی و نقدی در این مراکز زیبایی درمانی یک‌سان بوده و فراهم آمدن امکان پرداخت اقساطی هزینه پیوند مو تنها جهت رفاه حال زیباجویان عزیز صورت گرفته است.

قیمت کاشت مو در کلینیک ایران فیت با توجه به چه عواملی تعیین می‌شود؟

عوامل بسیاری بر تعیین قیمت کاشت مو تاثیر می‌گذارند که از آن جمله می‌توان به مواردی نظیر میزان طاسی، روش مورد استفاده جهت کاشت، تعداد گرافت‌های برداشتی، تعداد جلسات مورد نیاز به منظور تکمیل فرایند کاشت، مهارت و تجربه کادر پزشکی و … اشاره کرد.

پیشنهاد می‌کنیم که از طریق دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ایران فیت و یا با مراجعه حضوری به این مرکز از هزینه دقیق کاشت و پیوند مو بسته به شرایط منحصر به فرد خود اطلاع حاصل نمایید.

کاشت مو را از چند سالگی می‌توان انجام داد؟

تمامی افراد بین ۲۰ تا ۴۰ سال می‌توانند تا جهت انجام عمل کاشت مو اقدام نمایند. با توجه به ریزش کامل موها در موضع طاسی طی سنین ۲۰ تا ۴۰ سال انجام این عمل در سن مناسب کاشت مو بهترین نتیجه را از عمل پیوند مو برای شما به همراه خواهد داشت.

چگونه برای کاشت مو قسطی در کلینیک ایران فیت اقدام نماییم؟

توصیه می‌کنیم که پیش از مراجعه به کلینیک و اقدام نمودن جهت کاشت مو قسطی با کارشناسان ما در کلینیک ایران فیت تماس حاصل نموده و پس از ارسال عکس از ناحیه طاسی از مشاوره رایگان پیش از عمل کاشت بهره بگیرید.

پس از انجام بررسی‌های مورد نیاز می‌توانید تا از بهترین روش کاشت مو ، هزینه دقیق این عمل و شرایط پرداخت اقساطی کاشت مو آگاه شوید.

شرایط پرداخت اقساطی کاشت مو در ایران فیت کلینیک به چه صورت است؟

بهره گرفتن از کاشت مو اقساطی با شرایط ویژه ایران فیت شما را قادر می‌سازد تا بدون نگرانی از لزوم پرداخت تمامی هزینه کاشت به صورت نقدی انجام این عمل زیبایی را برای خود میسر سازید.

شرایط پرداخت اقساطی کاشت مو در مرکز زیبایی ایران فیت به این صورت است که پس از مراجعه به کلینیک، انجام معاینات اولیه توسط پزشک و مشخص شدن میزان هزینه کاشت مو در کلینیک ایران فیت در ابتدا ۵۰ درصد از هزینه کاشت را به صورت نقدی پرداخت کرده و مابقی این مبلغ را از طریق صدور چک معتبر می‌پردازید.

کاشت مو اقساط چه مزیت‌هایی دارد؟

پرداخت نمودن نیمی از هزینه کاشت مو به صورت اقساطی و پس از آن پرداخت اقساط پیوند مو طی چندین ماه به شما امکان می‌دهد تا به شیوه‌ای کاملا اقتصادی و بدون متحمل شدن فشار مالی فراوان زیبایی را به چهره خود بازگردانده و از مزیت های کاشت مو اقساط بهره‌مند شوید.

عوارض کاشت مو شامل چه مواردی است؟

میزان بروز و نوع عوارض کاشت مو با روش مورد استفاده جهت انجام این عمل زیبایی ارتباطی مستقیم دارد. عوارض کاشت مو با استفاده از روش‌های جراحی مواردی نظیر باقی ماندن جای زخم یا اسکار، عفونت کردن زخم‌ها، بی‌حس شدن موضع جراحی، پوسته پوسته شدن ناحیه جراحی، درد، تورم، التهاب، خونریزی، کبودی در ناحیه صورت و مواردی از این دست را شامل می‌شود.

همچنین کاشت موها از طریق روش‌های نیازمند جراحی دوران نقاهت طولانی مدتی را در پی داشته و نیازمند مراجعه مکرر به مراکز درمانی جهت تعویض پانسمان و یا کشیدن بخیه‌ها می‌باشد.

بروز خونریزی یا تورم خفیف از جمله رایج‌ترین عوارض کاشت مو طبیعی یا کاشت مو غیر جراحی به حساب می‌آیند. این عوارض پس از گذشت مدت‌زمان کوتاهی بعد از انجام عمل از بین خواهند رفت. لازم است تا در صورت تداوم مشاهده این علائم موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.

لازم به ذکر است که به علت وجود وقفه میان دو عمل برداشت واحدهای فولیکولی و کاشت این واحدها امکان آسیب‌دیدگی فولیکول‌ها در عمل‌های غیر جراحی کاشت همچون عمل Fit وجود خواهد داشت.

آسیب‌دیدگی فولیکول‌ها می‌تواند میزان موفقیت‌آمیز بودن عمل کاشت را با تاثیر منفی مواجه نماید. مراجعه به مراکز تخصصی و حرفه‌ای پیوند مو همچون کلینیک ایران فیت به منظور کاشت طبیعی مو در مدت‌زمانی بسیار کوتاه میان برداشت و کاشت گرافت‌های مو به شما امکان می‌دهد تا با تصمین ماندگاری، دوام و نتیجه‌بخشی این عمل جهت کاشت موهای خود اقدام فرمایید.

آیا بیمه هزینه‌های مرتبط با عمل کاشت مو را پرداخت می‌کند؟

همان‌طور که می‌دانید عمل کاشت مو یک عمل زیبایی به شمار می‌رود و هیچ‌کدام از عمل‌های زیبایی تحت پوشش خدمات بیمه قرار نمی‌گیرند.

به همین دلیل است که می‌توان کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل اقساطی را مناسب‌ترین، اقتصادی‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین گزینه موجود جهت دریافت این خدمات زیبایی در نظر گرفت.

معرفی بهترین کلینیک کاشت مو اقساطی در تهران

یکی از اساسی‌ترین معیارهایی که بر موفقیت‌آمیز بودن عمل کاشت مو تاثیر به سزایی خواهد داشت تحقیق در مورد تخصصی بودن کلینیک کاشت مو و پس از آن مراجعه به بهترین کلینیک کاشت مو اقساطی جهت انجام عمل پیوند می‌باشد.

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو اقساطی می‌تواند درصد موفقیت عمل کاشت را به میزان چشم‌گیری افزایش دهد. همچنین استفاده از دستگاه‌های استاندارد، متدهای روز دنیا و بهره گرفتن از تخصص کادر پزشکی ماهر احتمال بروز عوارض ناشی از پیوند مو را به حداقل می‌رساند.

همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ارائه خدمات تحت نظارت وزارت بهداشت از دیگر مواردی هستند که در تعیین بهترین کلینیک کاشت مو اقساطی موثر خواهند بود.

چرا کاشت مو قسطی در کلینیک ایران فیت بهترین گزینه برای شما است؟

کلینیک ایران فیت به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز پیوند اقساطی مو در تهران کلیه فعالیت‌های خود را ضمن در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی و تحت نظارت مستقیم وزارت بهداشت انجام می‌دهد.

تضمین ماندگاری و دوام عمل کاشت مو ، تضمین نتیجه‌بخشی عمل پیوند، امکان دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان پیش از اقدام به انجام کاشت ریش و سبیل، پیوند مو و کاشت ابرو به صورت اقساطی از دیگر دلایلی هستند که استفاده از خدمات این مرکز زیبایی درمانی را به بهترین گزینه برای شما بدل کرده‌اند.

کلینیک ایران فیت با بیش از دو دهه سابقه در زمینه ارائه کلیه خدمات زیبایی درمانی و با بهره گرفتن از دانش و تجربه کادر پزشکی ماهر تا پایان فصل تابستان خدمات کاشت مو ، کاشت ریش و سبیل و کاشت ابرو اقساطی را به مراجعان و زیباجویان گرامی ارائه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *